Bardani AirSpace 310 RSTC opblaasbare tent beige forest
Product informatie
De comfortabele Bardani AirSpace 310 RSTC opblaasbare tent heeft een handig opblaasbaar frame met rechte wanden. Deze opblaasbare tent van Bardani is ideaal voor vier personen en biedt veel woonruimte en uitstekende ventilatie.
Materialen
Met het waterdicht en ademend tentdoek van ripstop technisch katoen, weet je zeker dat condensvorming wordt voorkomen en dat het doek scheurbestendig is. Daarnaast heeft de tent een TPU opblaasbare frame en een verduisterende katoenen binnentent. Het Oxford polyester grondzeil heeft een waterkolom van 5.000 mm, is bij de deur neerklapbaar en zit vast aan de tent.
Kenmerken
Met deze Bardani AirSpace 310 RSTC ervaar je veel comfort, luxe en een aangenaam leefklimaat in de tent. Daarnaast biedt het design nog meer praktische puntjes:
- Opblaasbaar frame: eenvoudig en snel op te zetten met de bijgeleverde pomp.
- Naast de hoofdingang is deze tent voorzien van een zij-ingang met horrengaasdeur en afdakje.
- Ground Air Control systeem: onder en boven in de tent is er een constante luchtcirculatie aanwezig.
- Air Vent ventilatie: is er een ventilatievenster aanwezig voor een permanente ventilatie.
- Vaste luifel met een wegritsbare tussenwand en oprolbare zijwanden, om zelf meer leefruimte te kunnen creëren.
- Gordijnen met variosysteem: verduister de door de raambekleding met ritsen voor meer privacy.
- Stroomkabel doorvoer systeem: werk de stroomkabels netjes weg via de slaapcabines rechts en links naar buiten.
- Inbegrepen: de Bardani tent wordt geleverd met een draagtas, haringen en Quick Fix scheerlijnen.
Indeling tent
Een ruime woonruimte van 180 bij 310 cm met een luifel van 200 bij 310, waarvan de tussenwand weg te ritsen is en er een ruime leefruimte gemaakt kan worden. De zijwanden en voorwand onder de luifel kan je oprollen voor extra ventilatie bij warme dagen. De slaapcabines zijn op te delen in twee losse ruimtes voor maximaal twee persoon per ruimte óf één grote royale slaapkamer voor maximaal vier personen.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Familietent, Opblaasbare tent, Tunneltent |
| Aantal personen: | 4 personen |
| Aantal slaapvertrekken: | 2 slaapvertrekken |
| Afmetingen leefruimte l x b in cm: | 180 x 310 cm |
| Afmetingen luifel l x b in cm: | 200 x 310 cm |
| Afmetingen slaapcabine l x b in cm: | 230 x 150 cm |
| Afmetingen slaapcabine 2 l x b in cm: | 230 x 130 cm |
| Afmetingen tent l x b in cm: | 630 x 310 cm |
| Doekdikte buitentent gr/m²: | 230 gr/m² |
| Gewicht in kg: | 48 kg |
| Grondzeil leefruimte: | Vast |
| Hoogte achterkant in cm: | 190 cm |
| Hoogte midden in cm: | 225 cm |
| Hoogte voorkant in cm: | 225 cm |
| Inclusief: | Draagtas, Haringen, Organizer, Pomp, Raambekleding, Scheerlijnen, Spanbanden, Vaste luifel |
| Materiaal binnentent: | Katoen / Polyester |
| Materiaal buitentent: | Katoen / Polyester |
| Materiaal grondzeil: | Polyester |
| Materiaal stokken: | Opblaasbare tubes |
| Pakmaat in cm: | 75 x ø 28 cm, 85 x ø 43 cm |
| Waterkolom grondzeil: | 5.000 mm |