Bardani AirSpace 470 RSTC opblaasbare tent beige forest
Product informatie
De Bardani AirSpace 470 RSTC opblaasbare tent is perfect voor zes personen, biedt veel ruimte en is makkelijk op te zetten door het opblaasbare systeem. Door de grote luifel en vast kuipgrondzeil is deze tent ideaal voor lange vakanties.
Materialen
Het frame van deze royale familietent bestaat uit opblaasbare luchtslangen van TPU waar een ripstop technisch katoenen doek overheen ligt. Deze heeft een doekdikte van 230 gr/m2 en zorgt voor ademende eigenschappen. Dit ademend buitendoek is waterdicht en gaat condensvorming tegen. Het materiaal is ook scheurbestendig.
De binnentent is donker om een aangename nachtrust te kunnen ervaren. Daarnaast is de binnentent ook ademend door het technisch katoen. Het neerklapbare Oxford polyester grondzeil heeft een waterkolom van 5.000 mm.
Kenmerken
Deze Bardani AirSpace 470 RSTC heeft een praktisch ontwerp om kamperen naar een hoger niveau te tillen:
- Opblaasbaar frame: de tent is snel op te zetten, waardoor je sneller van je vakantie kunt gaan genieten.
- Zij-ingang met volledige horrengaasdeur en afdak voor goede ventilatie en beschutting bij regen.
- Air Vent ventilatie: constante ventilatie aan de achterzijde van de tent.
- Ground Air Control systeem: zowel boven als onder in de tent is er een uitstekende ventilatie aanwezig.
- Vaste luifel met wegrolbare zijwanden en inritsbare combiwand.
- Stroomkabel doorvoer systeem: zorg voor een nette kabelafwerking door de stroomkabels links en rechts langs de slaapcabines via de buitentent naar buiten te laten lopen.
- Gordijnen met variosysteem: traploze afsluiting van de gordijnen door middel van ritsen dat ook voor verduistering zorgt.
- Inclusief: draagtas, pomp, haringen en Quick Fix scheerlijnen.
Indeling tent
Deze luxe Bardani familietent bestaat uit een woonruimte van 290 x 470 cm, die verder uitbreidbaar is met een luifel van 230 x 470 cm. Je kunt deze ruimte naar wens indelen, omdat de zijwanden van de luifel wegrolbaar en de voor- en tussenwand uitritsbaar zijn. De drie slaapcabines van 230 bij 140 cm of 230 bij 160 cm kunnen samengevoegd worden tot één royale slaapkamer van 230 bij 440 cm.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Familietent, Opblaasbare tent, Tunneltent |
| Aantal personen: | 6 personen |
| Aantal slaapvertrekken: | 3 slaapvertrekken |
| Afmetingen leefruimte l x b in cm: | 290 x 470 cm |
| Afmetingen luifel l x b in cm: | 230 x 470 cm |
| Afmetingen slaapcabine l x b in cm: | 230 x 140 cm |
| Afmetingen slaapcabine 2 l x b in cm: | 230 x 160 cm |
| Afmetingen slaapcabine 3 l x b in cm: | 230 x 140 cm |
| Afmetingen tent l x b in cm: | 770 x 470 cm |
| Doekdikte buitentent gr/m²: | 230 gr/m² |
| Gewicht in kg: | 70 kg |
| Grondzeil leefruimte: | Vast |
| Hoogte achterkant in cm: | 200 cm |
| Hoogte midden in cm: | 235 cm |
| Hoogte voorkant in cm: | 235 cm |
| Inclusief: | Draagtas, Haringen, Organizer, Pomp, Raambekleding, Scheerlijnen, Spanbanden, Vaste luifel |
| Materiaal binnentent: | Katoen / Polyester |
| Materiaal buitentent: | Katoen / Polyester |
| Materiaal grondzeil: | Polyester |
| Materiaal stokken: | Opblaasbare tubes |
| Pakmaat in cm: | 80 x ø 32 cm, 90 x ø 50 cm |
| Waterkolom grondzeil: | 5.000 mm |