Bardani Amigo 350 RSTC vis-à-vis tent beige black
Product informatie
De Bardani Amigo 350 RSTC vis-à-vis tent is een zeer degelijke tent met twee slaapkamers die gescheiden zijn van elkaar. Deze vis-à-vis tent van Bardani biedt genoeg ruimte voor vier personen.
Materiaal
Deze vis-à-vis tent van Bardani is gemaakt van duurzaam technisch ripstop katoen, dat ademend is en een doekdikte van 230 g/m2 heeft. De binnentent bestaat uit ademend technisch katoen en het grondzeil van de slaapcabines en de leefruimte is gemaakt van PE. Het frame van aluminium boogstokken van ø 9,5 mm is licht en zeer sterk.
Kenmerken
Een volledige horrengaasdeur en horrengaas aan de achterkant zorgen, naast de Air Vent ventilatie aan beide zijkanten, voor een aangenaam leefklimaat. De Quick Fix scheerlijnen zijn eenvoudig te bevestigen en de ramen in de deur en achterwand kunnen met gordijnen afgesloten worden. Verder is deze bijzettent uitgerust met handige opbergvakken, een draagtas en haringen.
Indeling tent
In het midden van de tent is er een leefruimte van 240 bij 90 cm en aan weerszijden zijn er slaapcabines voor ieder twee personen. Dankzij deze praktische indeling wordt er optimaal gebruik gemaakt van de ruimte.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Bijzettent, Vis-à-vis tent |
| Aantal personen: | 4 personen |
| Aantal slaapvertrekken: | 2 slaapvertrekken |
| Afmetingen leefruimte l x b in cm: | 240 x 90 cm |
| Afmetingen slaapcabine l x b in cm: | 220 x 120 cm |
| Afmetingen slaapcabine 2 l x b in cm: | 220 x 120 cm |
| Afmetingen tent l x b in cm: | 240 x 350 cm |
| Doekdikte buitentent gr/m²: | 230 gr/m² |
| Gewicht in kg: | 12 kg |
| Grondzeil leefruimte: | Vast |
| Hoogte midden in cm: | 130 cm |
| Inclusief: | Draagtas, Haringen, Organizer, Raambekleding, Scheerlijnen, Spanbanden |
| Materiaal binnentent: | Katoen |
| Materiaal buitentent: | Katoen / Polyester |
| Materiaal grondzeil: | PE |
| Materiaal stokken: | Aluminium |
| Pakmaat in cm: | 65 x ø 23 cm |