Bardani Bambusa campingtafel ø 90 cm
194,95
Product informatie
Deze Bardani Bambusa campingtafel heeft vier poten die allemaal in lengte verstelbaar zijn. Ideaal bij oneven ondergronden. Het bamboe tafelblad kan tot 30 kilogram gewicht aan. Het stevige frame en tafelblad zijn waterbestendig. Verder is de tafel inklapbaar, waardoor deze eenvoudig meegenomen kan worden op vakantie.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Campingtafel |
| Eigenschappen: | Afzonderlijk verstelbare poten, Hittebestendig, Inklapbaar, Waterbestendig |
| Materiaal: | Aluminium, Bamboe |
| Afmetingen in cm: | ø 90 x 43 - 70 cm |
| Bladgrootte in cm: | ø 90 cm |
| Bladhoogte in cm: | 43 - 70 cm |
| Maximaal draagvermogen in kg: | 30 kg |
| Gewicht in kg: | 8,1 kg |