Bardani Cortina 170 RSTC 2026 koepeltent beige black
Product informatie
Met deze compacte 2-persoons Cortina 170 RSTC 2026 koepeltent van Bardani ervaar je veel kampeerplezier, zowel op korte als lange vakanties. Deze hoogwaardige tent van Bardani is gemaakt van duurzame, ventilerende materialen met stevige stokken voor stabiliteit. Door het praktische ontwerp met afspanbanden in de tenthoeken is deze tent met gemak op te zetten en af te breken.
Materialen
Het 230 gr/m2 ademend technisch katoenen tentdoek zorgt voor een fijn leefklimaat in de tent. De ademende technisch katoenen binnentent houdt het licht nog beter tegen door het donkere materiaal, zodat je langer van je nachtrust kunt genieten. De aluminium boogstokken biedt veel stevigheid en stabiliteit. Zo is de bijzettent bestand tegen weer en wind en is deze een goede toevoeging naast je tent of caravan. Het PE kuipgrondzeil is bovendien waterdicht.
Kenmerken
Deze 2-persoons Bardani Cortina 170 RXTC koepeltent heeft veel praktische eigenschappen om het kamperen nog aangenamer te maken:
- 230 gr/m2 technisch katoenen tentdoek: extra stevig, waterdicht en vochtregulerend voor een optimaal leefklimaat in de tent.
- Permanente ventilatie aan achterzijde: het Air Vent ventilatiesysteem zorgt voor een goede luchtstroom in de tent.
- Raambekleding; de ramen zijn volledig af te sluiten met de traploze ritsen voor meer privacy.
- Extra stevigheid: de tenthoeken zijn uitgerust met afspanbanden voor meer stevigheid en meer opzetgemak.
- Opbergvakken: met de praktische opbergvakken in de binnentent houd je de tent geordend.
- inclusief: een draagtas, haringen en Quick Fix reflecterende scheerlijnen.
Indeling tent
De ruime slaapcabine is voorzien van handige opbergvakken. Grotere bagage kun je makkelijk in de leefruimte kwijt. Aan de achterkant van de tent zit Air Vent systeem voor een constante luchtstroom. De deur en het Air Vent systeem zijn voorzien van horrengaas, zodat insecten buiten de tent blijven.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Bijzettent, Koepeltent |
| Aantal personen: | 2 personen |
| Aantal slaapvertrekken: | 1 slaapvertrek |
| Afmetingen leefruimte l x b in cm: | 80 x 170 cm |
| Afmetingen slaapcabine l x b in cm: | 220 x 160 cm |
| Afmetingen tent l x b in cm: | 310 x 170 cm |
| Doekdikte buitentent gr/m²: | 230 gr/m² |
| Gewicht in kg: | 7,5 kg |
| Grondzeil leefruimte: | Inhaakbaar |
| Hoogte midden in cm: | 120 cm |
| Hoogte voorkant in cm: | 100 cm |
| Inclusief: | Draagtas, Haringen, Raambekleding, Scheerlijnen, Spanbanden |
| Materiaal binnentent: | Katoen |
| Materiaal buitentent: | Katoen / Polyester |
| Materiaal grondzeil: | PE |
| Materiaal stokken: | Aluminium |
| Pakmaat in cm: | 66 x ø 20 cm |