Bardani Manchebo strandstoel pale moss
€ 29,95
Product informatie
De Bardani Manchebo strandstoel heeft een bekleding van textileen en een stabiel stalen frame. Deze strandstoel van Bardani is uitgerust met een handige bekerhouder en is daarnaast zeer licht van gewicht, zodat je deze stoel makkelijk mee kunt nemen naar het strand of de camping.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Strandstoel |
| Eigenschappen: | Bekerhouder, Inklapbaar |
| Materiaal: | Staal, Textileen |
| Afmetingen ingeklapt in cm: | 77 x ø 16 cm |
| Zithoogte in cm: | 20 cm |
| Gewicht in kg: | 3,1 kg |
| Maximaal draagvermogen in kg: | 100 kg |