Bardani Manchebo XL strandstoel nature's pride
€ 33,95
Product informatie
De Bardani Manchebo XL strandstoel heeft een stevig, stalen frame en is daarnaast zeer licht. Deze strandstoel van Bardani kun je inklappen om deze zo compact mee te nemen naar het strand of de camping. De hogere rugleuning maakt deze strandstoel ideaal voor de langere strandganger en met de handige bekerhouder heb je jouw favoriete drankje altijd bij de hand.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Strandstoel |
| Eigenschappen: | Bekerhouder, Inklapbaar |
| Materiaal: | Staal, Textileen |
| Afmetingen ingeklapt in cm: | 90 x ø 16 cm |
| Zithoogte in cm: | 20 cm |
| Gewicht in kg: | 3,1 kg |
| Maximaal draagvermogen in kg: | 100 kg |