Bardani Mustang 180 RSTC tunneltent beige black
Product informatie
De Bardani Mustang 180 RSTC tunneltent biedt ruimte aan maximaal twee personen en heeft een sportief en compact ontwerp. Deze tunneltent van Bardani is perfect voor op een festival of als je een rondreis maakt.
Materialen
Het stevige maar zeer lichte frame van aluminium boogstokken is met Quick Fix scheerlijnen en verstelbare spanbanden stevig in elkaar te zetten in het tentdoek van technisch ripstop katoen. Dit buitendoek is zowel ventilerend als waterdicht en je ondervindt met dit tentdoek minder condensvorming. Het Oxford polyester grondzeil houdt het binnen in de tent goed droog en schoon en de donkerdere binnentent draagt bij aan je nachtrust.
Kenmerken
Als je voor de Bardani Mustang 200 RSTC kiest, ben je verzekerd van de volgende gemakken:
- Slaapcabine van 230 cm: extra lang, perfect voor langere kampeerders.
- Opbergvakken in de binnentent: berg je belangrijkste spullen hierin op.
- Gordijnen met variosysteem: traploos te verduisteren.
- Goede ventilatie vanwege het Air Vent systeem en de voordeur met horrengaas.
- Inbegrepen: draagtas, haringen, Quick Fix scheerlijnen en een stroomkabel doorvoer systeem.
Indeling tent
Met een extra lange slaapcabine van 230 cm heb je genoeg ruimte om languit te slapen en extra bagage bij het voeteinde kwijt te kunnen. De leefruimte van 100 bij 180 cm is compact, maar biedt veel praktische ruimte voor je bagage.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Bijzettent, Tunneltent |
| Aantal personen: | 2 personen |
| Aantal slaapvertrekken: | 1 slaapvertrek |
| Afmetingen leefruimte l x b in cm: | 100 x 180 cm |
| Afmetingen slaapcabine l x b in cm: | 230 x 160 cm |
| Afmetingen tent l x b in cm: | 345 x 180 cm |
| Doekdikte buitentent gr/m²: | 230 gr/m² |
| Gewicht in kg: | 8,5 kg |
| Grondzeil leefruimte: | Vast |
| Hoogte achterkant in cm: | 105 cm |
| Hoogte midden in cm: | 115 cm |
| Hoogte voorkant in cm: | 115 cm |
| Inclusief: | Draagtas, Haringen, Organizer, Raambekleding, Scheerlijnen, Spanbanden |
| Materiaal binnentent: | Katoen / Polyester |
| Materiaal buitentent: | Katoen / Polyester |
| Materiaal grondzeil: | Polyester |
| Materiaal stokken: | Aluminium |
| Pakmaat in cm: | 58 x ø 21 cm |
| Waterkolom grondzeil: | 5.000 mm |