Bardani Mustang 200 RSTC tunneltent beige black
Product informatie
De Bardani Mustang 200 RSTC tunneltent is niet alleen ideaal als bijzettent, maar ook voor naar een festival. De tent heeft een handige indeling die perfect is voor drie personen.
Materialen
Deze compacte bijzettent van Bardani bestaat uit een frame, buitendoek, binnentent en grondzeil. Het ademende tentdoek van ripstop techisch katoen met een doekdikte van 230 gr/m2, is waterdicht. Ook de binnentent is gemaakt van duurzaam, technisch katoen. Deze lichtgewicht tent heeft een stabiel frame van aluminium stokken met een Oxford polyester kuipgrondzeil. Verder heeft de voordeur horrengaas.
Kenmerken
Deze Bardani Mustang 200 RSTC heeft een handig ontwerp:
- Het Air Vent systeem en voordeur met horrengaas zorgen voor een ideale luchtcirculatie in de tent.
- Quick Fix scheerlijnen: snel en makkelijk te bevestigen bij het opzetten, maar ook eenvoudig te verwijderen bij het afbreken.
- Stroomkabel doorvoer systeem: alle stroomkabels kunnen netjes worden opgeruimd.
- Gordijnen met variosysteem: verduistering met traploos ritssysteem.
- Handige opbergvakken in de binnentent: zorg voor een geordende tent met de praktische opbergvakken.
- Extra lange slaapcabine voor een comfortabelere nachtrust.
Indeling tent
Deze bijzettent bestaat uit een leefruimte van 150 x 200 cm en een slaapruimte van 230 x 180 cm. Deze praktische indeling biedt genoeg ruimte voor drie personen en de bagage.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Bijzettent, Tunneltent |
| Aantal personen: | 3 personen |
| Aantal slaapvertrekken: | 1 slaapvertrek |
| Afmetingen leefruimte l x b in cm: | 150 x 200 cm |
| Afmetingen slaapcabine l x b in cm: | 230 x 180 cm |
| Afmetingen tent l x b in cm: | 390 x 200 cm |
| Doekdikte buitentent gr/m²: | 230 gr/m² |
| Gewicht in kg: | 11 kg |
| Grondzeil leefruimte: | Vast |
| Hoogte achterkant in cm: | 120 cm |
| Hoogte midden in cm: | 130 cm |
| Hoogte voorkant in cm: | 130 cm |
| Inclusief: | Draagtas, Haringen, Organizer, Raambekleding, Scheerlijnen, Spanbanden |
| Materiaal binnentent: | Katoen / Polyester |
| Materiaal buitentent: | Katoen / Polyester |
| Materiaal grondzeil: | Polyester |
| Materiaal stokken: | Aluminium |
| Pakmaat in cm: | 60 x ø 23 cm |
| Waterkolom grondzeil: | 5.000 mm |