Bardani Mustang 260 RSTC tunneltent beige black
Product informatie
De Bardani Mustang 260 RSTC tunneltent is een compacte familietent ideaal vier personen. Deze tunneltent heeft een neerklapbaar grondzeil en een voordeur die als luifel opgezet kan worden.
Materialen
Deze tunneltent heeft een ademend technisch ripstop katoenen tentdoek met een doekdikte van 230 g/m2. Zo is het tentdoek waterdicht en wordt condensvorming verminderd aan de binnenkant van de tent. De binnentent bestaat uit een ademend technisch katoenen doek met Oxford polyester grondzeil. De binnentent is extra lang en extra donker voor een comfortabele nachtrust. Het polyester kuipgrondzeil heeft een waterkolom van 5.000 mm, dat regenwater goed buiten houdt. Het frame bestaat uit lichte, maar sterke aluminium boogstokken voor een stabiele constructie.
Kenmerken
Eindeloos genieten op de camping van de handige voordelen van deze luxe Bardani Mustang 260 RSTC tunneltent:
- Neerklapbaar grondzeil: ideaal om de bagage en een eventuele kinderwagen de tent in te rollen.
- Goede ventilatie: door het Ground Pound Air Control systeem is er een constante luchtstroom. Daarnaast heeft de tent een Air Vent systeem en is de zij-ingang voorzien van horrengaas.
- Quick Fix scheerlijnen: maakt strak spannen van de tent makkelijk en zijn eenvoudig te verwijderen.
- Stroomkabel doorvoer systeem: alle elektra is netjes weggewerkt.
- Ramen met gordijnen zorgen voor traploze verduistering voor meer privacy.
- Luifelstokken om de deur tot luifel om te toveren.
Indeling tent
In de slaapcabine van 230 bij 240 cm kan je comfortabel slapen met twee volwassenen en twee kinderen. Deze extra lange slaapcabine zorgt voor voldoende ruimte, ook voor bagage bij het voeteind. In de woonruimte van 240 x 260 cm past makkelijk een tafel en stoelen. De deur kan omgetoverd worden tot luifel, om extra overkapping te creëren.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Familietent, Tunneltent |
| Aantal personen: | 4 personen |
| Aantal slaapvertrekken: | 1 slaapvertrek |
| Afmetingen leefruimte l x b in cm: | 240 x 260 cm |
| Afmetingen slaapcabine l x b in cm: | 230 x 240 cm |
| Afmetingen tent l x b in cm: | 480 x 260 cm |
| Doekdikte buitentent gr/m²: | 230 gr/m² |
| Gewicht in kg: | 18,5 kg |
| Grondzeil leefruimte: | Vast |
| Hoogte achterkant in cm: | 180 cm |
| Hoogte midden in cm: | 200 cm |
| Hoogte voorkant in cm: | 200 cm |
| Inclusief: | Draagtas, Haringen, Organizer, Raambekleding, Scheerlijnen, Spanbanden |
| Materiaal binnentent: | Katoen / Polyester |
| Materiaal buitentent: | Katoen / Polyester |
| Materiaal grondzeil: | Polyester |
| Materiaal stokken: | Aluminium |
| Pakmaat in cm: | 68 x ø 31 cm |
| Waterkolom grondzeil: | 5.000 mm |