Bardani Picanto campingkeuken
99,95
Product informatie
De Bardani Picanto campingkeuken is een compact uitgevoerde keuken met 2 inklapbare zijtafels. Bovenop is een windscherm geplaatst. Deze Bardani campingkeuken is helemaal in te klappen en mee te nemen in de meegeleverde draagtas.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Campingkeuken |
| Eigenschappen: | Inclusief draagtas, Inklapbaar, Inklapbare zijtafel, Ritsdeuren |
| Materiaal: | Polyester |
| Afmetingen in cm: | 107 x 55 x 85 - 115 cm |
| Afmetingen ingeklapt in cm: | 70 x 60 x 10 cm |
| Maximaal draagvermogen in kg: | 30 kg |
| Gewicht in kg: | 7,4 kg |