Bardani Sunscape campingstoel nimbus grey
€ 99,95
Product informatie
Doordat de hoofdsteun aanpasbaar is en deze Bardani Sunscape campingstoel 7 standen heeft, zit je altijd goed en comfortabel. De ergonomische rug zorgt voor meer steun en zitgemak. De inklapbare stoel is eenvoudig op te bergen in de campingschuur.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Campingstoel |
| Eigenschappen: | Beschermdoppen, Geïntegreerde hoofdsteun, Inklapbaar |
| Materiaal: | Aluminium |
| Aantal standen: | 7 standen |
| Afmetingen ingeklapt in cm: | 105 x 64 x 11 cm |
| Zithoogte in cm: | 48 cm |
| Gewicht in kg: | 5,7 kg |
| Maximaal draagvermogen in kg: | 150 kg |