Bardani The Summat 10 self inflating slaapmat stormy sea
99,95
Product informatie
Met deze zelf opblazende The Summat 10 self inflating slaapmat van Bardani weet je altijd zeker dat je tijdens de trektocht of op vakantie heerlijk slaapt. De 10 cm dikke slaapmat heeft een foam vulling die zichzelf opblaast door het praktische 2-in-1 ventiel. Daarnaast is de slaapmat klein op te rollen, zodat deze eenvoudig in de auto past.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Self inflating slaapmat |
| Aantal personen: | 1 persoon |
| Eigenschappen: | Antislip, Inclusief foedraal, Inclusief reparatiesetje |
| Materiaal: | Polyester |
| Materiaal bovenzijde: | Polyester |
| Vulling: | Lucht en synthetisch |
| Lengte in cm: | 205 cm |
| Breedte in cm: | 63 cm |
| Dikte in cm: | 10 cm |
| Pakmaat in cm: | 68 x ø 24 cm |
| Gewicht matras in kg: | 2,5 kg |