Bardani The Summat 3D 10 self inflating slaapmat olive green
144,95
Product informatie
De Bardani The Summat 3D 10 self inflating slaapmat is ideaal voor één persoon, zorgt voor veel zachtheid en is klein op te rollen. Dankzij het handige 2-in-1 ventiel is de slaapmat zelf opblazend. Het boxmodel zorgt voor een stabiel gevoel en de mat blijft goed liggen door de antislip onderkant. Met deze slaapmat ervaar je veel nachtrust.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Self inflating slaapmat |
| Aantal personen: | 1 persoon |
| Eigenschappen: | 2-in-1 ventiel, Antislip, Inclusief foedraal, Inclusief reparatiesetje |
| Materiaal: | Polyester |
| Materiaal bovenzijde: | Polyester |
| Vulling: | Lucht en synthetisch |
| Lengte in cm: | 198 cm |
| Breedte in cm: | 76 cm |
| Dikte in cm: | 10 cm |
| Pakmaat in cm: | 80 x ø 20 cm |
| Gewicht matras in kg: | 3,1 kg |