Bardani The Summat 3D 15 self inflating slaapmat olive green
€ 199,95
Product informatie
Dankzij de dikte van 15 cm is deze The Summat 3D 15 self inflating slaapmat van Bardani een perfecte keuze voor je trektochten. De slaapmat is zelf opblazend voor meer kampeergemak dankzij het 2-in-1 ventiel, is compact op te rollen en makkelijk mee te nemen in de foedraal. Door de stevige, zachte materialen en de boxontwerp voelt de slaapmat stabiel en comfortabel.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Self inflating slaapmat |
| Aantal personen: | 1 persoon |
| Eigenschappen: | 2-in-1 ventiel, Antislip, Inclusief foedraal, Inclusief reparatiesetje |
| Materiaal: | Polyester |
| Materiaal bovenzijde: | Polyester |
| Vulling: | Lucht en synthetisch |
| Lengte in cm: | 198 cm |
| Breedte in cm: | 76 cm |
| Dikte in cm: | 15 cm |
| Pakmaat in cm: | 80 x ø 26 cm |
| Gewicht matras in kg: | 4,9 kg |