Bardani The Summat 3D Duo 10 self inflating 2-persoons slaapmat olive green
229,95
Product informatie
De Bardani The Summat 3D Duo 10 slaapmat is zelf opblazend en perfect voor twee personen. De ruime slaapmat blaast zichzelf op door het 2-in-1 ventiel voor meer gemak. Daarnaast zorgt de zachte constructie voor veel stabiliteit en comfort tijdens het slapen. De onderkant heeft een antislip noppenpatroon, zodat de mat niet verschuift als je erop ligt.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Self inflating slaapmat |
| Aantal personen: | 2 personen |
| Eigenschappen: | 2-in-1 ventiel, Antislip, Inclusief foedraal, Inclusief reparatiesetje |
| Materiaal: | Polyester |
| Materiaal bovenzijde: | Polyester |
| Vulling: | Lucht en synthetisch |
| Lengte in cm: | 201 cm |
| Breedte in cm: | 132 cm |
| Dikte in cm: | 10 cm |
| Pakmaat in cm: | 68 x ø 30 cm |
| Gewicht matras in kg: | 5,4 kg |