Bardani The Summat 3D Duo 15 self inflating 2-persoons slaapmat olive green
289,95
Product informatie
Met deze Bardani The Summat 3D Duo 15 2-persoons slaapmat ervaar je veel luxe en comfort tijdens het kamperen. De slaapmat is zelf opblazend door het praktische 2-in-1 ventiel. De foam constructie met holle tunnels en de boxmodel vorm zorgt voor een ideale combinatie van zachtheid en stabiliteit. Daarnaast is de slaapmat voorzien van een antislip onderkant en is deze mee te nemen in de bijgeleverde foedraal.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Self inflating slaapmat |
| Aantal personen: | 2 personen |
| Eigenschappen: | 2-in-1 ventiel, Antislip, Inclusief foedraal, Inclusief reparatiesetje |
| Materiaal: | Polyester |
| Materiaal bovenzijde: | Polyester |
| Vulling: | Lucht en synthetisch |
| Lengte in cm: | 201 cm |
| Breedte in cm: | 132 cm |
| Dikte in cm: | 15 cm |
| Pakmaat in cm: | 68 x ø 36 cm |
| Gewicht matras in kg: | 7,9 kg |