Bardani Vermillion Compact campingstoel platina grey
€ 99,95
Product informatie
Door het gepolsterde zachte materiaal zit deze Bardani Vermillion Compact zeer aangenaam. Het stevige frame is nog kleiner in te klappen voor een compact formaat. De hoofdsteun is verstelbaar en de rugleuning heeft totaal zes standen.
Specificaties:
| Merk: | Bardani |
|---|---|
| Soort: | Campingstoel |
| Eigenschappen: | Beschermdoppen, Geïntegreerde hoofdsteun, Inklapbaar, Verstelbare hoofdsteun |
| Materiaal: | Aluminium |
| Aantal standen: | 6 standen |
| Afmetingen ingeklapt in cm: | 9 x 65 x 104 cm |
| Zithoogte in cm: | 49 cm |
| Gewicht in kg: | 5,9 kg |
| Maximaal draagvermogen in kg: | 120 kg |